Underbart
Jag beställde proteinpulver i början av veckan från gymgrossisten. Det var februari-rea på det pluver som jag brukar använda! Det är egentligen ett ganska dyrt pulver jag använder, men jag tycker att jag får riktigt bra resultat av det!
Jag brukar köpa 2 kg i stöten, vilket normalt kostar 569:-. Men nu när det var rea så fick man 2kg för 499:-. Så jag passade på att beställa.
Ikväll när jag var och hämtade ut paketet så fick jag en glad överraskning! Dom på gymgrossisten verkar av misstag ha lagt ner en 4,5 kilos påse istället för en 2 kilos burk! :D Så jävla underbart, 4,5 kilos påsarna är verkligen svin dyra!! 1049:- får man hosta upp för dem!

Ibland har man bara flyt!!!
//Mattias
Jag brukar köpa 2 kg i stöten, vilket normalt kostar 569:-. Men nu när det var rea så fick man 2kg för 499:-. Så jag passade på att beställa.
Ikväll när jag var och hämtade ut paketet så fick jag en glad överraskning! Dom på gymgrossisten verkar av misstag ha lagt ner en 4,5 kilos påse istället för en 2 kilos burk! :D Så jävla underbart, 4,5 kilos påsarna är verkligen svin dyra!! 1049:- får man hosta upp för dem!

Ibland har man bara flyt!!!
//Mattias
Kommentarer
Postat av: Kapten Krok
Tursamma djävel :P
Postat av: F
Nice!
Postat av: Peter
Hur länge räcker det?
Postat av: Mattias
vet inte exakt! Men 4,5 kg kommer ju att räcka i evigheter, jag dricker ju inte varje dag heller!
Postat av: F
För mig räcker typ 1 kg i en månad skulle jag tro
Trackback